Network Ses Çözümleri

VIVOTEK Network Ses Çözümü, VAST 2 yazılımımız olan VMS ile tamamen entegredir. Çeşitli VIVOTEK kameraları, kullanıcılara, belirli video analitik algılama olaylarını ayarlayabilen ve VIVOTEK ses cihazlarını VAST 2 aracılığıyla senkronize edebilen, izleme amaçları için en uygun ve en uygun kamerayı sunar. Yönetim maliyetlerini azaltmak için akıllı bir gözetim çözümü sağlayarak, olayla tetiklenen duyurular ve doğrudan çağrılarla tesislerinizde, mülklerinizde ve kısıtlı bölgelerde güvenliği artırmak için çeşitli durumlarda uygulayın.


BenefitsSistem Mimarisi
UygulamalarVAST 2 Üzerinden Yayın

VAST 2 canlı görünümde manuel yayını destekleyinVAST 2 Alarm Yönetimi ile Tam Entegrasyon

VAST 2 alarm yönetimi tetiklendiğinde yayın ses dosyasını otomatik olarak destekleyinPark İhlal Tespiti

Günümüzün yoğun şehirlerinde, özellikle otobüs ve tren istasyonları ve havalimanı gibi yolcu alım noktalarında trafik sıkışıklığı oldukça rahatsız edicı bir sorundur. VIVOTEK, yasadışı park edilmiş araç sayısını azaltmak ve aynı zamanda işçilik maliyetlerini azaltmak için Park İhlal Tespiti ve Ağ Sesi çözümümüzü sunmaktadır. Bir araba yasadışı olarak park edilmişse, gözetim komutunu anında bildirebilir ve önceden ayarlanmış alarm olay duyurularını tetikleyebilir veya doğrudan sesli arama yapabilir.

Restricted Zone Detection (Kısıtlı Bölge Algılama)

Temiz odalar, veri merkezleri veya gıda işleme gibi birçok hassas alan, girişten önce bir dizi koşulun yerine getirilmesini gerektirir. Bu gereksinimler çeşitli güvenlik veya güvenlik nedenleriyle olabilir. İnsanların doğru giriş yönergelerini takip etmesini sağlamak için VIVOTEK size Kısıtlı Bölge Algılama sağlar. Bu çözüm, tesislerin yönetilmesinde, parklardaki turist akışının kontrol edilmesinde ve bir çevre koruma biçimi olarak kullanılabilir. Bu, güvenliği ve güvenliği artırmak için mükemmel bir araçtır.
Smart Tracking Advanced (Gelişmiş Akıllı Takip)

Smart Tracking Advanced, PTZ IP kameralar aracılığıyla izleme nesnelerinin performansını iyileştirmek için tasarlanmış, akıllı insan takibi ve Video İçerik Analizi (VCA) içeren son teknoloji bir teknolojidir. Daha da ileri giderek, dört tip VCA dedektörünü kapsar - izinsiz giriş tespiti, hat geçişi tespiti, başıboş gezinme tespiti ve yüz tespiti. Kullanıcı tanımlı kurallar aracılığıyla, yasak bir alana izinsiz girme veya bir sınır çizgisini geçme gibi tehlikeli davranışları gösteren bir kişi önceden ayarlanmış alarmları tetikleyecektir. İlgili kişinin otomatik olarak izlenmesi, kayıt video kalitesinin optimize edilmesi, güvenlik personelinin etkinleştirildiğinin bildirilmesi ve aynı anda önceden ayarlanmış alarm olay duyurularının tetiklenmesi. Smart Tracking Advanced ve Network Audio Çözümü ile sorunsuz güvenliği bir adım öteye taşıyoruz.

Smart VCA

Yerleşik Akıllı VCA paketi, akıllı uç kameralara insan ve nesne algılamada gelişmiş doğruluk yeteneği sağlayan 8 gelişmiş video analizi içerir. Çeşitli kullanıcı uygulama gereksinimlerini karşılamak, akıllı gözetim sağlamak için kolayca yapılandırılabilir. Ve VAST 2 aracılığıyla Network Audio çözümünü tam olarak entegre ederek güvenlik talebinizi tamamlayın.


• İzinsiz giriş tespiti

• Dolaşma Tespiti

• Hat Geçişi Algılama

• Katılımsız Nesne Algılama

• Eksik Nesne Algılama

• Yüz tanıma

• Kalabalık Algılama

• Çalışan Algılama