GENETEC AutoVu

Mobil plaka tanıma sistemlerinde alanındaki en iyi çözüm olarak kabul edilen Genetec Auto_Vu mobil ürünleri Master Net deneyimi ile sizlere sunulmaktadır.

GENETEC AutoVu mobil plaka tanıma sistemi, emniyet güçleri, kolluk kuvvetleri ve şehir otopark yönetimleri için üretilmiş taşınabilir bir platformdur. Güvenlik uygulamalarını düzenlemek, plaka envanteri tutmak, park ihlallerini tespit etmek güvenlik ve erişim kontrolü sağlamak isteyen kuruluşların güvenle kullanabileceği üstün teknoloji ürünü bir sistemdir.

Kamera pazarında en küçük ölçülerdeki en yüksek çözünürlüklü plaka tanıma kamerasıdır. Ayrıca sektöründe en yüksek plaka okuma oranını sunar.
Mobil plaka tanıma sistemi aracınızın üzerine montajı yapılarak araç seyir halindeyken otomatik olarak çevredeki plakaları okur, kayıtlı bilgilerle karşılaştırır ve müdahaleye ihtiyaç duyulduğunda sizi uyarır.

GENETEC mobil plaka tanıma sistemi, Sabit plaka tanıma sistemi özelliklerinin hepsine sahiptir. Farklı özellikleri ise (vidasız, montajsız, özel mıknatıs ayağı ile) monte edilmesi ve özel mobil yazılım platformu ile araç içinde anlık okuma ve database karşılaştırması yapabilmesidir.

Dilerseniz kameralar araç üzerine görünmez halde monte edilebilir veya bir motosiklete bile uygulama yapılarak sonuç alınabilir. Ayrıca devriye esnasında okunan plakaların geriye dönük taraması yapıldığında gps özelliği sayesinde plakanın hangi bölgede okunduğu bilgisini net olarak vermektedir.

 GENETEC'in Mobil AutoVu LPR setlerinde plaka okuma için ve araç delil görüntüsünü almak için 2 adet endüstriyel kamera bulunmaktadır.

Yeni modeli olan AutoVu™️ SharpZ3 plaka tanıma setinde ise araçları daha iyi tanımlamak, renk ve bazı modellerde tanımlama yapabilmek için 3. Bir kamera daha bulunmaktadır. AutoVu™️ SharpZ3 gelişmiş algoritması ve GPS modülü ile size kameranın değil plakası okunan aracın gps lokasyonunu net olarak verebilmektedir.


Daha detaylı bilgi için kataloğu inceleyebilir, test ve demo talepleriniz içinde bize ulaşabilirsiniz