Çözüm Ortaklarımız

url NETWORK KAMERA- AXİS
Axis müşterilerine akıllı ve güvenli bir dünya sağlayan akıllı güvenlik çözümleri sunmaktadır. Ağ video global pazar lideri olan Axis, Küresel iş ortağı ağı ile müşterilerine yüksek katma değer sağlamaktadır. Axis sürekli açık platform tabanlı yenilikçi network ürünlerini pazara sunmaktadır. Axis’in çözüm ortakları ile uzun vadeli ilişkileri vardır ve pazarlarda bilgi ve çığır açan network ürünleri ile üretmektedir.
Aynı zamanda Axis analog teknolojiden dijital teknolojiye geçişi başlatarak, 1996 yılında ağ kamerasını tasarlayan ve üreten dünyada ilk firma olmuştur. Axis’in satışlarının çoğunluğu, ağ kameraları, video kodlayıcı, aksesuar ve uygulama yazılımı gibi ip video sektöründeki ürünlerden oluşmaktadır.
imgres GÜVENLİK PLATFORM YAZILIMLARI - GENETEC
Kanada menşeli olan Genetec yaklaşık 1997 yılından beri cctv pazarı için yazılım üretmektedir. Bünyesinde bulundurduğu video yönetim yazılımı, erişim kontrol yazılımı ve plaka okuma sistemi ile birleşik bir güvenlik çözümü sunmaktadır.
Şehir ve ülke geneli sistemler için ip güvenlik projelerinin vazgeçilmez yönetim çözümü olan Genetec, otoyol güvenliğinden hava alanlarına, şehir güvenliğinden liman, alışveriş merkezleri ve eğitim kurumları güvenliğine, askeri tesis güvenliğinden endüstriye kadar bir çok alanda referansları olan, tamimiyle açık bir platformdur. Genetec 80 ülkede ve 6 kıtada faaliyet gösteren Global bir şirkettir.
C_DetailListImg595 GÖRSELLEŞTİRME (VİDEOWALL)-BARCO
Barco görselleştirme ürünleri tasarlayan ve geliştiren global bir teknoloji şirketidir. Ürün yelpazesinin tümünü profesyonel görselleştirme ürünleri kapsamaktadır. Eğlence, sağlık, endüstriyel, kamu, savunma ve havacılık sektörlerine kaliteli, kullanıcı dostu görüntüleme ürünlerini sunan Barco sektörün lider tartışmasız lider firması dır.
cisco AKTİF NETWORK ÜRÜNLERİ - CİSCO
"Bilgi işlem sektörünün dünya lideri olan Cisco, günümüz ve gelecek fırsatlarını en iyi şekilde yakalayarak değerlendirmemizi sağlamaktadır.Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve problemlerine odaklanan firma bu konuda iş ortaklarını da sonuna kadar desteklemektedir.
Satanford üniversitesinde çalışan bir karı-Kocanın kendi ofislerinde ihtiyaçları olan bilişim altyapısının eksiklerinin farkına vararak iyileştirmesi amacı ile başlayan Cisco macerası, bu gün dünyadaki bilişim sektörünün ihtiyacı olan, donanımdan- yazılıma, haberleşme protokollerinden-sistem mimarilerine kadar her türlü alanda ciddi ve benzersiz hizmetler üretmektedir. Bu alanda Dünya lideri olan firma insan –makine-sistem entegrasyonlarında sorunsuz çözümler üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.
agent VİDEO ANALİZ YAZILIMLARI-AGENT-VI
1993 yılında kurulan Agent-vi, açık mimarili video analiz yazılımı geliştiren lider şirketlerden biridir. Güvenlik ve iş amaçlı video analiz yazılımları geliştirmektedir. Agent vi patentli ıpop mimarisi ile geliştirdiği analiz yazılımı Axis marka kamerlara agent olarak yüklenebilmekte ve Genetec yazılımları ile tam entegre sorunsuz çalışmaktadır.
Agent-vi, VI-System 2009 yılında steril zone izleme sistemleri için öncelikli, onaylanmış tespit sistemi sertifikası almıştır. Bu sertifika I-LIDS tarafından verilmiştir.
Bununla beraber
Detektor internatıonal award for ınnovatıve achıevement ın cctv products
Frost & sullıvan award for product ınnovatıon ın the vıdeo analytıcs market
Ödüllerini de alan güçlü bir analiz yazılım firmasıdır.
emc-logo-white-price-quote-pricing VERİ DEPOLAMA SUNUCULARI - EMC
EMC, sistemlerimizin IT altyapısı için gerekli olan, servis sağlayıcı ve veri merkezlerinin donanım ve sistemleri konusunda dünya lideri olan ana partnerlerimizden biridir. Bu kapsamda özellikle bulut teknolojilerinin oluşturulması, geliştirilmesi ve müşteriye sunulması sürecinde bizlere yardımcı olmaktadır.
(information technology as a service ITaaS). Bu geliştirme ve uygulama süreçlerini EMC sayesinde çok daha hızlı ve verimli sonuçlar üretebilmekte, bilgi işlem birimlerinin en çok ihtiyacı olana, veri saklama, yönetme, koruma, analiz etme, konularında geleceğe dönük, en ekonomik ve sürdürülebilir yapılar sunabilmekteyiz.
530590 YÖNETİM VE DEPOLAMA SUNUCULARI-SUPERMİCRO
1993 yılında san jose california (silikon vadisi) da kurulmuştur. Ana bilgisayar, depolama sistemleri ve iş istasyonları için işlemci, sabit disk ve ram dışında tüm parçalarını kendi tasarlayan, dizayn eden ve üretimini gerçekleştiren uluslararası bir teknoloji firmasıdır. Dünya çapında yaklaşık 1000 çalışana sahiptir.
Super micro Dünyada, genel olarak, üretici firmalara donanımsal altyapı sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. bu sebepten dolayı dünya üzerindeki birçok önde gelen markanın içerisinde supermicro alt yapısı görülebilmektedir. Aynı zamanda Supermıcro blade sunucularda teknoloji öncüsüdür
HP-Logo-Lg YÖNETİM VE İŞ İSTASYONLARI SUNUCULARI-HP
Hewlett-Packard, sunmakta olduğu ürünler ile; son kullanıcıya, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerden, uluslar arası işletmelere, kadar her seviyede ihtiyacı karşılayan, sağlık, eğitim, devlet, ve hizmet sektörü ve benzeri alanlar için çözümler üretmektedir.
HP kendi içinde yedi farklı başlık altında hizmet ve çözüm üretmektedir.Bunlar; Personel sistemleri, Yazıcılar, Girişim Grubu, İş Geliştirme Grubu, Yazılım, HP finansal hizmetler ve kurumsal yatırımlar, Kişisel Sistemler bölümü, ticari ve tüketici pazarları için ticari kişisel bilgisayarlar (PC), tüketici bilgisayarları, iş istasyonları, hesap makineleri ve diğer ilgili aksesuarları, yazılım ve hizmetler sunmaktadır.
72u8lh58muxlpj7tnp21 PERİMETER GÜVENLİK UYGULAMALARI – MAGALS3
Magal S3 siber ve fiziki çevre güvenliği, Sanal güvenlik,merkezi yönetimi çözümleri ve ürünleri konusunda lider, uluslararası bir kuruluştur. Geçtiğimiz 40 yılda, Magal S3, 80’in üzerinde ülkede müşteriye yüzlerce başarılı çözümler teslim etti.
Şirket, PSIM adı altında toplanan ve Siber Güvenlik çözümleri, Saldırı Tespit Sistemleri Çevre (PIDS), Video Güvenlik Çözümleri, Fiziksel güvenlik çözümlerini de içeren en ileri teknolojileri kapsayan geniş bir portföy geliştirdi
urun-458-2009911133047 F /O , BAKIR DATA KABLO VE BAĞLANTI EKİPMANLARI- HCS
HCS Network ağları için yüksek kalitede, kablolama sistemlerini Türk pazarına sunmak amacıyla Türkiye'nin en büyük kablo üreticisi HCS HACILAR ELEKTRİK ŞİRKET tarafından kuruldu.
Rakiplerimizin çoğu aksine, HCS pazarlama yöntem ve stratejilerine değil, gerçek teknik avantajlara dayanmaktadır. HCS
Ürün ve çözümleri, geleceğe dönük , uzun ömürlü olarak tasarlanarak üretildikleri için, ömür boyu garanti belgesine sahiptir.
En son Avrupa-Batı ve Kuzey-Amerikan know-how, teknoloji aktarımı ve makine parkuru ile birlikte; Türkiye de yüksek düzeyde, herhangi bir rakibi kalmamış, Türk pazarında en iyi maliyet / performans oranını sağlamıştır.
Çoğu HCS ürünleri Türkiye'de üretilmektedir, bu yüzden müşteriye ulaşım, ithalat vergileri ve müşterilerin kur hesabı, para çevirme ve benzeri maliyetlerin hepsi sıfırlanarak, sadece ürünün kendi maliyeti kadar bütçeleme yapılabilmektedir.
Network Çözümleri
DİĞER ÇÖZÜM ORTAĞI TEDARİKÇİLERİMİZ
1. BOSCH (saldırı tespit panelleri ve Merkezi seslendirme sistemleri )
2. UTC (Yangın İhbar sistemleri)
3. HID (Access Kontrol Sistemleri)
4. BARKODES (Access kontrol sistemleri ve Turnikeler)
5. GENEIUS (Otopark ve Yönlendirme bariyerleri)
6. LANDE (aha ve Sistem odası kabinetleri)
7. STULTZ (CRAC sistem)
8. HIRSHMAN (Endüstriyel otomasyon bileşenleri)
9. INFORM (Kesintisiz Güç kaynakları)
10. LE-GRAND (Kablo koruma ve sıva üstü tesisat ekipmanları)
11. TE (AMP) (Kablo, konektör ve patch panel ekipmanları)