Altyapı Uygulama ve Projelendirme Çözümleri

Altyapı Uygulama ve Projelendirme Çözümleri

Master Net , müşterilerinin yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marka bağımsız çözümler üretmektedir. Bu kapsamda projelerinize Danışmanlık Hizmetleri, Mühendislik, Fizibilite, ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6,Cat6A, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar, ek sonlandırma ve saha ekipmanlarının uygulaması Master Net personelleri tarafından uygulama yapılarak hizmete sunulur.Ayrıca fiziki uygulama projesi sonrasında Test ve sertifikalandırma dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir.

Network altyapı ve kablolama hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz;
• Bina içi yerel alan ağlarının Network Prizleri CAT-6,CAT-7,Fiber Kablolama Hizmetleri
• Server Odası Kurulum, Kabinet Montaj ve Düzenleme Hizmetleri
• Patch Panel, Switch Montaj ve Test Hizmetleri
• Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri

Yerel iletişim ağ projelerinde; ister istiflenebilir, ister şase tipi mimaride olsun, kesintisiz çalışarak büyüyebilen, yüksek performanslı, yönetilebilir ve çoklu protokol (ses, video ve datanın bir arada desteklendiği) ortamlarını destekleyen çözümlerle, dünyanın bu konuda en ileri gelen üretici firmaları ile işbirliği yaparak saha uygulamaları yapmaktayız.

Uzak iletişim ağ projelerinde, Telekom altyapılarına bağlı olarak, ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet, SDH-Fiber, Kiralık Devre, Uydu İletişim ortamlarını kullanarak müşterilerine; çoklu protokol (ses, video ve datanın bir arada desteklendiği), yedekli-güvenilir ve yönetilebilir çözümler sunmaktadır. Bu anlamda değişik servis sağlayıcı firmalar ile işbirliği yaparak, müşterilerinin ses,data ve diğer zayıf akım alt yapı uygulamalarında farklı alternatif çözümler oluşturmaktadır.