Video Gözetleme ve Tanımlama Çözümleri

Video Gözetleme ve Tanımlama ÇözümleriVideo gözetleme teknolojisi, çözünürlük ve yönetim ihtiyaçları doğrultusunda hızlı bir şekilde analog modellerden dijital modellere geçiş yapmıştır. Video kaynaklarını karmaşık ağlara ve online kanallara dağıtan IP tabanlı dijital video yönetim sistemleri artık merkez güvenlik ofislerinin dışında, çeşitli konumlardaki ilgili kişilerle de veri paylaşılabilmesini sağlamakta, böylece kuruluşun güvenliğine ve operasyonel işlevselliğine artı bir değer eklemektedir.

6Diğer yandan IP video yönetim sistemlerinin analog sistemlere nazaran en büyük getirisi ve avantajı “Yönetilebilirlik” ve “ Genişleyebilirlik” tir. Bundan hareketler seçilecek IP video yönetim sistemleri öncelikle “yönetilebililik” açısından gelişmiş, “genişleyebilirlik” bakımından sınırsız, “güvenirlilik” olarak karalı ve kullanım açısından “basit” olmalıdır

Master Net, birçoğu son derece geniş alanlara dağıtılan, binlerce kamera kullanan karmaşık dijital video yönetim sistemlerinin tasarımında ve uygulamasında öncü bir kuruluştur.
Video izleme ve gözetleme teknolojileri alanında Master Net projelerinize nitelikli çözümler sunmaktadır.