Entegre Çevre Güvenlik

Dağıtılmış Akustik Algılama

FOTAS TM, çeşitli kullanımlar için farklı FOTAS ürünlerine sahiptir. Her modelin istenilen kullanım alanı için daha güçlü bir yanı vardır. Temel amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun seçenekleri kullanmaktır. Uygulama alanlarına ve uygulama amaçlarına göre farklı modeller tercih edilmektedir. Modeller arasında iki temel fark vardır. Bunlar kanal sayıları ve algılama aralıklarıdır. Kanal farklılıkları temel olarak güvenlik önem derecesini etkiler. Çift Kanallı Cihazlar, kuruluma bağlı olarak kırılmaya karşı dayanıklı olabilir. Algılama aralığı kullanım türünden farklıdır.

FOTAS'ın algılayıcı fiberlerin bulunduğu yerde herhangi bir elektronik cihazı ve enerji ihtiyacı yoktur. Birçok kullanıcı, FOTAS TM  UI  web arayüzü üzerinden aynı anda erişebilir. Bu kullanıcı arayüzü, kullanıcının teknik verileri ve grafikleri izlemesini sağlar. Arayüzün birçok özelliği var. CCTV kameralar veya kullanıcının istediği herhangi bir cihaz ile entegre edilebilir. Ayrıca e-posta veya mesaj servislerine uyarlama seçeneği de vardır. Bu nedenle, FOTAS bir uyarı algılarsa, otomatik olarak bir e-posta veya mesaj gönderebilir. Her cihazın raf montajlı bir kasası vardır ve kurulumu kolaydır.

FOTAS Ürünleri

Uygulamaların yanı sıra her  FOTAS ürünü  her uygulamada kullanılabilir. Ürünler arasındaki fark çoğunlukla donanımdır. Fark ürünleri, farklı uzunluklarda ve çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. DF-30'un çift bağlantı noktası vardır ve kesim esnekliği uygulamaları için kullanılabilirken, SL-50'nin tek bağlantı noktası vardır ancak daha uzun farklılıkları kapatmak için daha güçlü optik bileşenlere sahiptir

S-10 Model 10 kilometreye kadar yol kat ediyor. S-10, sorgulama için tek bir kanala sahiptir. 10 kilometreye kadar çevre için uygun fiyatlı bir model. FOTAS'ın en temel ve dolayısıyla en güvenilir modeli.

D-30, onu diğer modellerden farklı kılan benzersiz bir özelliğe sahiptir. İki optik fiber kullanmalarını ve bir kesim esnekliği haline gelmelerini sağlayan sorgulama için çift kanala sahiptir

S50,Çok uzun uygulamalar için 50 kilometre uzunluğunda model. Çoğunlukla Pipeline güvenliği için kullanılır. Uzun saldırı tespit menzili nedeniyle boru hatları, otoyollar, demiryolları vb. için kullanılır.