GENETEC & Kiwi Securtiy
VİDEO ANALİZ YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Gün geçtikçe İnsanları ve varlıkları korumak her zamankinden daha zor olmaktadır. Video gözetleme sistemleri suçluları caydırmak ve olay sonrası incelemeler yapmak için size olanak sağlar fakat yine de tam bir koruma için, bazen video izleme sistemleri de tek başına yeterli gelmemektedir. Özellikle yüzlerce kameranın olduğu sistemler göz önüne alınırsa bütün bu kameraları izlemek, alarm ve olayları takip etmek ve bunlardan anlamlı sonuçlar çıkartmak neredeyse imkansızdır.

KiwiVision ™ video analizi, video sisteminizde ortaya çıkan olayları tespit etmenize, anlamanıza yardımcı olan akılı sağlar ve videolarınızı işlem yapılabilir bilgilere dönüştürür; böylece doğru zamanda doğru kararı ve aksiyonu almanız için size yardımcı olur.

Kiwivision video analiz sistemi tüm video gözetim sisteminizin uyanık kalmasını sağlar, araçlar, nesneler ve insanların davranışlarını analiz ederek size eyleme geçirilebilir bilgiler verir, bu bilgiler ile olası tehditleri tanımlar, olaylara karşı hızlı hareket etmenizi sağlayarak güvenlik sisteminizin gerçek potansiyelini ortaya çıkarır.

GENETEC video yönetim yazılımı ile entegre çalışan ve GENETEC Securtiy Center arayüzünden kural tanımlamaları yapabildiğiniz Kiwi Security analiz çözümleri aşağıdaki analiz seçeneklerini bizlere sunmaktadır.

ALAN KORUMA
Yasaklanmış alanları işgal eden şahısları algılar

SINIR KORUMA
Sınır olarak belirlenen sanal hatların ihlalini algılar

YÖN KONTROLÜ
Belirleniş olan yönlere hareket eden insan ve araçları tespit edebilir

ÖZEL İHLAL ALGILAMA
Yasaklı alana nesnelerin girmesi veya hareket etmesini algılar

NESNE ALGILAMA
Yerinden kaybolan veya Unutulan nesneleri algılar

DURAN ARAÇ ALGILAMA
Yasaklı alanlara park eden araçları algılar