GENETEC Streamvault

Streamvault GENETEC tarafından donanım ve yazılım olarak özelleştirilmiş, ve performans bakımından mükemmelleştirilmiş, güvenlik sistemi Video yönetim ve depolama sunucularıdır. Küçük ve orta ölçekli projelerinizden binlerce kameralarınızın olduğu büyük projelerinize kadar geniş ürün yelpazesi ve GENETEC güvencesi ile size ideal çözümü sunmaktadır.

Önceden yüklenmiş GENETEC Securtiy Center yazılımı ile gelen Streamvault cihazları, dağıtımı ve bakımı kolaylaştırır aynı zamanda güvenlik işlemlerinizi birleştirmeniz için net bir yol sunar.

Streamvault Cihazı Güvenlik Merkezi önceden yüklenmiş ve optimize edilmiştir. Yerleşik yapılandırma sihirbazları sistem dağıtımını hızlandırmanıza yardımcı olurken, hem sistem sağlığını izlemek hem de sisteminizi güncel tutmak için gereken araçlar bakım süresini azaltır.


Streamvault ürünü, eksiksiz bir performans ve 5 yıl garantisi ile birlikte gelir. Bu, olumsuz olasılıkları ortadan kaldırır, organizasyon risklerini azaltır ve benzersiz proje gereksinimlerinizi karşılayacak bir sistem tasarlamaya odaklanmanızı sağlar.