Firma Profili

kurumsal_ana

Master Net Savunma ve Güvenlik Teknolojileri şehir / ülke güvenliği, kritik tesis güvenliği, genel elektronik güvenlik, görüntüleme sistemleri, CCTV, bina otomasyonu, iletişim, IT altyapıları gibi yüksek teknoloji gerektiren faaliyetlerde bulunmak üzere 11 yıl önce kurulmuştur.

Sektörün dinamik şirketlerinden biri olan Master Net, temsilciliğini yaptığı dünyanın ünlü markaları ile yüzlerce projeyi başarı ile bitirmiş, devlet ve özel sektör nezdinde oldukça saygın bir yere sahip olmuştur.

İş kalitesi, iş dürüstlüğü, satış sonrası destek ve servisi ile her zaman en yeni teknolojiyi müşterilerine sunmayı ilke edinen Master Net, sadece Türkiye’nin değil bölgenin en önemli teknoloji firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Tamimiyle teknoloji odaklı bir firma olarak yüksek eğitimli ve tecrübeli teknik kadrosu, dinamik 7/24 çalışan şirket yapısı ve sağlam finansal altyapısı ile her türlü teknoloji ve güvenlik projesinin altından başarı ile kalkacak potansiyele sahiptir.

Başarı ve müşteri memnuniyeti odaklı olması sebebi ile büyük ölçekli resmi ve özel sektör kuruluşları tarafından her zaman tercih edilen firmalardan biri olmuştur.

Şirketimiz, pazarlama faaliyetinden başlayarak iş teslimi ve satış sonrası desteği de içerisine alan beş temel yapıda organize olmuştur.

Bunlar sırasıyla;
• Tüm Stratejik Kararları alan Genel Yönetim.
• Tüm Satış Faaliyetlerini yürüten Stratejik Satış Pazarlama Sistemi (SSPL).
• Tüm Teknik Hizmet Faaliyetlerini yürüten Stratejik Teknik Servis Sistemi.
• Projelendirme ve Proje üretimi gerçekleştiren Proje Teknik Hizmet birimi
• Tüm müşteri kontrolünü sağlayan Müşteri Hizmet Takip Otomasyon Sistemi.

Müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi odaklı çalışan şirketimiz, küçük, büyük her projeyi aynı ehemmiyet ile ele almakta ve tamamlamaktadır. Şirketimizin Öncelikli hedefi her bir projeyi bir sonraki proje için referans haline getirebilmektir