Vivotek Retail Sense

Perakende Çözümleri

VIVOTEK perakende mağaza yönetimi para ve ürün kaybını önleyen, işlem güvenliğini artıran ve sırayla akıllı analiz sağlayan güçlü gözetim çözümleri sunar.
VIVOTEK, tek ve çok şubeli işletmelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılayabilen ve ticari operasyonların rekabetçi perakende sektöründe daha iyi kararlar vermesine yardımcı olabilecek son derece hassas video analitik fonksiyonlara sahip çeşitli akıllı cihazlar sunar.
Perakende Çözümüne Genel Bakış

Güvenlik ve Kayıp Önleme
Sağlam güvenlik ve gözetim sistemi, mağaza altyapınızın temel bileşenleridir. Envantere yaptığınız yatırımı korumak ve düşük daralma oranlarını korumak, uzun vadeli iş başarınız için kritik öneme sahiptir. Mağaza içi faaliyeti izlemek için bir dizi güvenlik sistemi teknolojisi kullanılmalıdır. VIVOTEK perakende çözümleri ile yatırımlarınızı nasıl koruyacağınızı gelin sizlere anlatalım.Mağaza Yönetimi ve İş Zekası
İş zekası ve mağaza yönetimi, perakende işinizi büyütmede kilit faktörlerdir. Mağaza içi veriler ve müşteri bilgileri ile işletmenizin tüm potansiyelini ortaya çıkarın, böylece müşterilerinizin ihtiyaçlarına proaktif ve hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. VIVOTEK iş zekasının mağaza içi yönetim verimliliğini ve insan kaynaklarının daha iyi tahsis edilmesini nasıl geliştirdiğini uzman ekibimizin desteği ile keşfedin.