Mobil Kamera Sistemleri

Master Net olarak, ticari otomobil, kargo araçları, servis araçları , toplu taşıma araçları, demiryolu taşıtları, iş makinaları, askeri araçlar, hususi araçlar vb. tüm kara ve demiryolu vasıtaları için, içinde ve çevresinde güvenliği artırmak amacı ile tasarlanmış, yeni nesil mobil iletişim ve güvenlik çözümlerini sunuyoruz.

Kapsamlı bir mobil çözüm için gereken kamera ve kayıt ekipmanına ek olarak, aynı zamanda ölçeklendirilebilir entegrasyona hazır bir yazılım platformu ve gelişmiş uç analitiği ile günlük ulaşım gözetim sistemlerinin akıllı IoT dönemine geçişine yardımcı olan VIVOTEK ürünlerini projelerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Ulaştırma uygulamaları için tasarlanan VIVOTEK ürünleri, uluslararası hukuk ve ulaştırma otoritelerinin gerektirdiği en katı norm ve yönetmeliklere ayrıca duman, sıcaklık, EMI şoku ve titreşim testlerine uygun, olarak üretilmiştir. Araç içinde ve çevresinde kullanım için tasarlanmış VIVOTEK cihazları, Demiryolu araçları ve diğer endüstriyel araçlar için uluslararası standartlarda aranan EN50155 normlarında olduğu onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır.