Aktif Network Sistemleri

Network Sistemleri , güvenlik teknolojilerinde son yıllarda daha da önem arz etmeye başladı. IP tabanlı kameraların yanı sıra, networke dahil olan ,Access Control, otomasyon sensörleri, aydınlatma ürünleri, seslendirme, yangın algılama ve hırsız ihbar sistemleri ile birlikte bütün olarak, tüm nesnelerin bir arada uyumlu çalışan genişleyebilir ve yönetilebilir ağ yapıları halini aldı. Böylelikle entegre olan bu sistemler aktif zayıf akım ürünleri ile birlikte güvenlik teknoloji firmalarının sistem bileşenlerinde en önemli halka haline gelmiş oldu.


Görüntü iletimi, network yüksek bant genişliğine ihtiyaç olması birbiri ile tam uyumlu, stabil yedekli ve güvenli olması gerekir. Firmamız görüntü ve data iletişim projeleriniz de coğrafi konum, çevresel faktörleri dahi hesaplayarak, projelerinizde network ürünlerin donanımsal belirlenimi, network çalışma topolojisi, yedeklilik, güvenlik ve stabil çalışma koşullarını titizlikle hesaplar ve siz değerli müşterilerimize sunar.

Firmamız titizlik ile yaptığı çalışmaların sonucun da, IP kamera sistemleri ile birlikte, geniş bir yelpazeye sahip, tüm sistem ile uyumlu genişleyebilir ve uygun maliyetleri ile Exclusive Türkiye distribütörü olduğu VIVOTEK Network ürünlerini sizlere sunmaktadır..

Endüstriyel saha ürünlerinden, gigabit merkez switchlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Alanında uzman ekibi sayesinde firmamız, yurt içinde ve yurt dışında çeşitli projelere ve üniversitelere danışmanlık ve saha uygulamaları konusunda destek ve uygulama geliştiren tecrübe sahibi bir firmadır.