Pasif Network Sistemler

Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network sistemlerinin kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı kurumların toplam network yatırımları %2’sini oluştururken, karşılaştığımız network problemlerinin %80’inin temelinde hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.

Kablolu çözümlerin de iç ortamda ve dış ortamda olumsuz yönde etkilenecek her türlü faktör hesaplan genişleyebilir bir yapı sağlamaktır. Günümüzde şirketlerde genişleme ve büyümeleri genelde göz ardı edilir. Kısa ve uzun vadelerde yapısal kablolamada ağınızın genişleme, bant genişliği ve stabil çalışması için doğru, uygun donanımsal çözümler ile yapılandırılmalıdır.
Uzun mesafeler için neredeyse sınırsız bant genişliği sunan fiber optik çözümler, bina ve üretim tesislerinde kolayca ve uygulanacak bakır çözümler ile firmanızın can damarını oluşturacak network yapınızı projelendirip anahtar teslim şekilde sonlandırmaktayız.