Access Kontrol Sistemleri

Personellerinizin, müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin giriş çıkış zamanlarını kontrol ve kayıt altına almak için, veya geçiş noktaları belirleyerek bu sınırlar içerisinde kendinize özel alanlar belirmek için, en güzel yöntem geçiş kontrol sistemleridir.


Tüm kuruluşlar, sektöre veya coğrafi konuma bakmaksızın, fiziksel varlıkların ve tesis içindeki kişilerin güvenliği ve kontrolünün sağlanması konusunda teknolojik ürünlerden destek almaktadır. Erişim denetimi ve kimlik yönetimine yönelik temel kavramlarını yeniden şekillendiren yeni teknolojiler hızla gelişmekte, şirketlere ve karmaşık kamu kişiliklere kusursuz güvenlik sağlamaktadır.

Bu sistemler video sistemleri ile entegre edilerek alarm durumlarında acil eylem planlarını uygulanmanıza büyük katkı sağlar. Ayrıca bu entegrasyon ile yetkisiz kişilerin sabotajlarını da tespit etmeniz mümkündür.
Master Net A.Ş olarak tam entegre Access Control çözümü için sizlere Genetec Security Center Synergis çözümünü öneriyoruz. Synergis, tek binalı kurulumlardan, karmaşık çok tesisli kurulumlara kadar büyüyen kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Kart sahiplerini ve ziyaretçileri takip etmek, kimlik kartı basmak ve organizasyon yürütmek gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm olanakları sağlar. Failover özelliği , günlük işlemlerinizi kesintisiz olarak yapmanızı, kritik durumlarda çalışanlar ve iş yerinizin korunduğunu bilmenizi sağlar.Microsoft Acvtive Directory entegrasyonu ile kullanıcılar ve kart sahiplerini senkronize edebildiğiniz Security Center Synergis dinamik haritalar üzerinde yerleştirilmiş kapılarınızda tam performanslı güvenlik izleme imkanı sunar.

Synergis kişi sayma modülü ile harita üzerinden tesisinizin hangi lokasyonunda kimler olduğunu görebilir, toplanma noktası (mustering point) özelliği sayesinde de acil veya toplanma gereken durumlar da personel ve ziyaretçi envanteri çıkarmanızı sağlar

Aynı zamanda Security Center Synergis kamera, intercom ve hırsız ihbar sistemleri ile de birleşerek tüm tesis güvenliğinize geniş bir açıyla tek arayüzden hakim olmanızı sağlar. Entegre sistem kullanmak ilave sunucu, ilave müşteri maliyetlerini ortadan kaldırır, bakım, eğitim ve işletme konusunda da tasarruf etmenizi sağlar.

Securtiy Center Synergis Federasyon ve global kart holder mimarisi ile uluslararası organizasyonu bulunan birçok global şirketin ilk tercihidir.