Vivotek IP Kamera Çözümleri

IP video gözetleme sistemleri öncelikle “yönetilebilirlik” açısından gelişmiş, “genişleye bilirlik” bakımından sınırsız, “güvenirlilik” olarak kararlı,  kullanım açısından “basit” ve güncellenebilir olmalıdır. Master Net IP kamera sistemleri için, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı VIVOTEK çözümlerini tavsiye etmektedir. Geniş ürün yelpazesi, yüksek kalitesi ve yenilikçi politikaları ile VIVOTEK ihtiyacınız olan çözümleri, Exclusive Türkiye Distribütörü Master Net aracılığı ile sizlere sunmaktadır.

VIVOTEK, network kameraları, PoE switchleri, network video kayıt cihazları ve video yönetim yazılımlarını kapsayan kapsamlı IP gözetim çözümleri üretmektedir. 


IoT’ nin yükselen trendinin sunduğu olanaklara yanıt olarak VIVOTEK, görüntü ve ses alanındaki geniş teknolojik yeteneklerinden yararlanarak IOT’ de akıllı görüntü sensörü olarak da adlandırabileceğimiz göz olmayı hedeflemektedir. Bu hedef firmamızın güvenlik teknolojilerine bakış açısı ile tam uyumluluk sağlamaktadır, Bize göre de özellikle entegre güvenlik projelerinde kamera diğer sensörler gibi veri, akıl ve belirlenen kurallar doğrultusunda alarm üretmesi gereken, bu ürettiği alarmları da görüntü ile dillendiren bir cihaz olmalıdır. 

Aynı zamanda bu sensör kendi içinde de güvenli olmalı ve siber saldırılara karşı da kendini koruyabilmelidir. Bu beklentilerimiz doğrultusunda VIVOTEK geniş ürün yelpazesi ve akıllı ürünleri ile bize istenilen çözümleri sunmakta ve ayni zamanda kameralarda bulunan Trend Micro siber güvenlik yazılımı ile Siber tehditlere karşıda korunmanıza yardımcı olmaktadır.VIVOTEK Türkiye tek yetkili distribütörü olarak projelerinizde tam koruma desteği ile yanınızdayız.