VIVOTEK Transportation

Güvenilir Ulaşım İzleme Sistemleri

Tüm toplu taşıma sistemlerinde yolcu güvenliğini sağlamak için yüksek kaliteli bir video izleme sistemi çok önemlidir. Araç içi ve dış ortamda ki güvenlik birçok amaca hizmet eder; suç önleyici caydırıcı bir görev görürler; güvenlik personelinin herhangi bir olumsuzluğa hızlı tepki vermesine olanak sağlar, ve suçluların tanımlanmasına yardımcı olmak için olay sonrası analiz kayıtları tutar.Bu sistemin genişletilmiş işlevleri; manevra, doğru yolcu sayımı ve acil video iletişimi gibi operasyonel farkındalıkları içerir. Ulaşım projelerinin karmaşıklığını ve özel gereksinimlerini tam olarak anlayan VIVOTEK, çözümlere özel işlevlerle donatılmış, gelişen sertifikalı ürün portföyü sunmaktadır. VIVOTEK Ulaşım Çözümü portföyü, toplu taşımacılıkta kullanılmak üzere son derece güvenilir, gelişmiş sistemler oluşturmalarını sağlar.


Genişletilmiş Çözümler

Kapsamlı bir izleme sistemi oluşturmak için gereken çok sayıda kamera ve kayıt ekipmanına ek olarak, VIVOTEK aynı zamanda ölçeklendirilebilir entegrasyona hazır bir yazılım platformu ve gelişmiş uç analitiği sunarak günlük ulaşım gözetim sistemlerinin akıllı IoT dönemine geçişine yardımcı olur.
Güvenilir ve Sağlam Tasarım
VIVOTEK Ulaşım Çözümü ekipmanları, aşırı sıcaklıklar, yoğun yağış, mekanik darbe, elektromanyetik parazit ve titreşimler gibi zorlu çevre koşullarına dayanacak şekilde üretilmiş ve test edilmiştir. Tüm modellerde güvenlik izlemesi için maksimum güvenilirlik sağlamak amacıyla yüksek IP ve IK sınıfları ile aerodinamik sağlam metal muhafazalar kullanılmıştır.
Endüstri Standartları ve Sertifikalar
Ulaştırma uygulamaları için tasarlanan VIVOTEK ürünleri, uluslararası hukuk ve ulaştırma otoritelerinin gerektirdiği en katı norm ve yönetmelikler ile ayrıca yangın, duman, sıcaklık, EMI şoku ve titreşim testleri dahil olmak üzere araç içi ve çevresinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Demiryolu araçları ve diğer endüstriyel araçlar için uluslararası EN50155 standart normlarında olduğu onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır.
Uzmanlaşmış İşlevler
VIVOTEK ürünleri, ulaşım projelerinde sıkça karşılaşılan önemli sorunları çözmek için özel olarak oluşturulmuş çok sayıda gelişmiş özelliğe sahiptir. Kişi sayma veya müdahale ve darbe algılama gibi özelliklere sahip akıllı cihazlar, düzenli izlemenin ötesinde işlevsellik sağlar.
Tasarım Esnekliği ve Özelleştirmeleri
VIVOTEK, ulaşım sektöründeki müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için ürün özelleştirmelerinde büyük esneklik sunmaktadır. Farklı lensler, kablolama seçenekleri veya daha karmaşık ürün yazılımı ve donanım değişikliklerini birleştiren proje danışmanlarımız, bireysel proje ihtiyaçlarına göre çözümler sunmaya hazırdır.
Uzun Süreli Ürün Desteği
Ulaştırma sektörünün uzun vadeli perspektifini tam olarak göz önünde bulundurarak, VIVOTEK, ürün yaşam döngüsünü dikkatlice planlamakta ve proje bakımını kolaylaştırmak için gelecekteki ürünlerinin teknik özelliklerini ve ölçülerinin uyumluluğunu garanti etmektedir.


Nerelerde Kullanılır ?

Demiryolu Araçları

Dış ve İç İzleme • Yolcu Sayımı • Acil Durum İletişimi.
VIVOTEK bu sistem ile yolcu güvenliğini sağlamayı amaçlayan güvenlik izlemenin ötesinde çözümler sunmaktadır. Video izleme sistemleri, trafik operasyonları ve manevralarında son derece yararlı olduğunu kanıtlayarak sürücülerin bir aracın önünden ve arkasından doğrudan görüş sağlamanın yanı sıra kapıların, rayların, birleştirme mekanizmaları ve pantografları da gözetleme ve imkânı sağlar. Amaca yönelik üretilen VIVOTEK mobil modelleri, bu tür demiryolu uygulamaları için özel olarak tasarlanmış bir dizi ek işlevler ile donatılmıştır. Ürünlerimizi demiryolu senaryolarına mükemmel şekilde uyumlu hale getiriyor.


Otobüsler ve Kamyonlar İçin Etkin Güvenlik

Yol ve İç Mekan İzleme • Yolcu Sayımı • Rota Takibi
VIVOTEK Ulaşım Çözümü, çok çeşitli araçlara yerleştirilebilir: toplu taşımada kullanılan otobüsler ve troleybüsler; kamyon, tanker, polis arabası, itfaiye aracı ve ambulans gibi özel amaçlı araç filoları olmak üzere geniş bir yelpazeye sahiptir. Güvenlik, genel çevresel farkındalık için kullanılan yüksek kaliteli video izleme, yolcu sayımı veya GPS izleme gibi özelliklerin eklenmesi, kullanıcıların yerleşik güvenliği artırması ve rota çizelgesi ve bilet optimizasyonu için değerli yolcu akışı verileri alması için güçlendirilmesi ile daha da genişletilebilir.Video Rotation

WDR Pro

E-Mark Certification

Extreme Weatherproof Design

Vandal-proof Design

Tampering Detection

İstasyonlarda ve Terminallerde Yolcu Güvenliğinin Sağlanması

Ölçeklenebilir İzleme Sistemleri • Gelişmiş Etkinlik ve Alarm Yönetimi • Gelişmiş Uç Analiz
VIVOTEK’in gelişmiş izleme ve kayıt alanı seçenekleri ile transit alan çevresinin her köşesini verimli bir şekilde koruyabilirsiniz. Entegre edilebilen hazır platform ile, yüksek çözünürlüklü kameralar güvenlik personelinin potansiyel tehditlere anında tepki vermesini sağlarsınız. Kayıtlarda adli olay sonrası analizlere izin verir. Gelişmiş uç analizi, yolcu akış optimizasyonu ve etkili alan tahsisi gibi yararlı veriler sağlayarak sonuca ulaşmanızda etkili olur.Panoramic View

P-iris Lens

VADP Platform

Edge VCA

Smart Stream II

Video Wall

Demiryolu Geçişleri ve Altyapısı Hakkında Dikkatli Olun

Geniş Alan İzleme • Anahtar Altyapı Güvenliği • Akıllı Algılama
VIVOTEK Taşımacılık Çözümü portföyünde, demiryolu için önemli ekipmanlarını güvende tutmak, hemzemin geçitleri güvence altına almak ve yol kenarındaki alanları uygun şekilde izlemek için uçtan uca çözümler sunmaktadır. Endüstriyel sınıf ağ ekipmanları, güçlendirilmiş uzun menzilli gözetleme imkanı sağlayan kameralar ve Gelişmiş IR aydınlatma özelliklerine sahip sağlam dış mekanlara uyumlu modellerle, her ulaştırma projeleriniz için verimli ve güvenilir gözetim elde edilebilirsiniz.Vari-angle IR

Long-range Zoom

Supreme Night Visibility

Electronic Image Stabilization

Remote Focus

3D Noise Reduction