IP Video Sistemleri KVKK Uyumlu

Master Net A.Ş. olarak güvenlikten ödün vermeden, güvenlik kameralarının görüntülerinde bireylerin gizliliğini koruyan sistemlere ulaşmak ve KVKK yasalarına uyumlu kamera sistemleri kullanmak için özel çözümler sunuyoruz.Kişisel Gizliliğe Saygı Duyan Bir Sistem Oluşturabilmek!

Kişileri ve varlıkları korumak için bazen kişisel verilerin yanı sıra tesislerinizi de veya çevrenizde kamusal alanları kullanan kişilerle ilgili görüntüleri de toplamanızı gerekir. Ancak kanun, yönetmelik ve halkın beklentilerini karşılamak için, bu verilere veya görüntülere herkesin kolaylıkla erişimin genellikle kısıtlanması gerekir. Bireylerin mahremiyetini korumak ve fiziksel güvenliği arasında seçim yapmak zorunda kalmadan bu özel görüntü ve verileri paylaşabilirsiniz.GENETEC ‘in sunduğu KiwiVision® Privacy Protector® ile soruşturmaları ve olay süreçlerini yavaşlatmadan hassas verilere ve görüntülere kimlerin erişebileceğine siz karar verebilirsiniz. Koruma yöntemlerinizi ve süreçlerinizi yönetmeliklere/kanunlara uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Daha da önemlisi sizlerin, müşterilerinizle güven ortamı oluşturabilmeniz için verileriniz üzerinde tam kontrole sahip olmanızı KiwiVision® Privacy Protector ® ile garanti ediyoruz.


Kimin Ne Gördüğünü Kontrol Edin

Kapsamlı yetki yönetimi, kullanıcının sisteminize erişim yetkilerini sınırlamanızı ve yönetmenize olanak sağlar. Kullanıcılarınızın ve kullanıcı gruplarınızın hangi kaynaklara, verilere veya uygulamalara erişebileceği ve değiştirebileceği üzerinde kesin kontroller yaparak, sisteminizde kimin ne görebildiğini tam olarak kontrol edebilirsiniz.


Kişi Yüzlerini Saklamayı Otomatikleştirin

Security Center gömülü KiwiVision ™ Privacy Protector ™ modülü ile, kameralarınızın görüş alanında yakalanan kişilerin kimliğini korumanızı sağlar. GENETEC’ in uluslararası güvenlik ödüllü modülü, görüntülerindeki kişilerin yüzlerini saklayarak, güvenlik operatörlerinin sadece görmeleri gerekenleri izlemelerini sağlamaktadır.


Kanıtları Güvenli Bir Şekilde Toplayın, Yönetin ve Paylaşın

GENETEC Clearance ™, herkesin gizliliğini koruyan güvenilir kanıtları toplamanızı ve paylaşmanızı sağlar. Yerleşik video redaksiyonu ve güvenli kullanıcı yönetimi ile kurbanların, izleyicilerin, tanıkların ve polis memurlarının kimliği korunmasını sağlar.GENETEC Clearance ™, herkesin gizliliğini koruyan güvenilir kanıtları toplamanızı ve paylaşmanızı sağlar. Yerleşik video redaksiyonu ve güvenli kullanıcı yönetimi ile mağdurların, izleyicilerin, tanıkların ve polis memurlarının kimliği korunmasını sağlar.
1- İnsanların gizliliğini korurken güvenlikten ödün vermeden tüm kameralarınızı izleyin
2- Kamera görüntülerindeki hareket ve eylemler tanınabilir kalırken Privacy Protector her Kişiye ait görüntüyü mozaikleyerek gizler,
3- Bir olayı araştırırken, yetkilendirilmiş personelin, gerektiğinde orijinal akışına ulaşabilir. Privacy Protector ile kaydedilmiş görüntüler üzerinden de arama yapabilirsiniz.
4- Orijinal videolarınızı daha sonra güvenilir kanıt olarak yedeklenebilir.